Eesti keelesПо-русски

Sergei Bobrovi Spordikool (SBSK)

Sergei Bobrovi Spordikool (lühidalt „SBSK“) on era spordikool, mis tegutses aktiivselt alates 1996. aastast MTÜ SBSK “Draakon” nime all ning registreeriti spordikooliks 25. augustil. 2010.a. Spordikooli pemised suunad on: Sport Chanbara (iidsel jaapani mõõgakunstil põhinev võistlussport), Aikido Aikigoshinkan (kaasaegne enesekaitse õpetus) ning Vehklemine (Olümpia spordiliik). Lisaks eelnimetatule viljeleb Sergei Bobrovi Spordikool ka teisi erinevaid spordisuundasid.

Sergei Bobrovi Spordikoolis õppivad lapsed omandavad nii profisportlaste kui ka harrastussportlaste erialaseid oskusi. Lisaks füüsilisele arengule õpivad lapsed ka spordivõistluste läbiviimise strateegiat ja taktikat, spordipsühholoogiat ning meditsiinialuseid. Spordikooli õpetajad omavad lisaks eralasele haridusele ka Eesti Olümpiakomitee poolt tõestatud kvalifikatsiooni.

Spordikooli õppekavad on eesti Vabariigi Haridusministeeriumi poolt heaks kiidetud. Tänaseks on akrediteeritud kaks õppekava: Sport Chanbara (õppekava kood 104325) ja Aikido (õppekava kood 104324). Sergei Bobrovi Spordikool tegutseb järjepidevalt akrediteeritud spordiõppekavade nimekirja laienemise nimel.

Soovid rohkem infot spordikooli kohta?

Spordikooli juhatus

Sergei Bobrov
Direktor, peatreener

Olga Bobrova
Administratiivne juht, Sport Chanbara treener

Spordikooli treenerid

 

Sergei Bobrov
Direktor, peatreener

 

Aleksandr Ivanov
Üld- ja spordipsühholoogia õpetaja (Praktikpsühholoog, M.Sc.)

 

Aleksandr Nikolajev
Sport Chanbara referee

 

Andrei Safjanov
Spordimeditsiini õpetaja, MD (Spetsialiseerumine: kirurg-ortopeed)

 

Olga Bobrova
Administratiivne juht, Sport Chanbara treener ja referee

 

Roman Vandtke
Sport Chanbara treener ja referee

 

Sergei Kretov
Aikido treener

Oleg Pugatsov
Aikido, Sport Chanbara ja Espadron vehklemine treener

Pavel Gedzo
Sport Chanbara treener ja referee

Aleksei Timonin
Assistent (Aikido)

Albert Tido
Konsultant ja treener (Epee ja Espadron vehklemine)

Jevgeni Blinov
Abitreener (Epee vehklemine)

Elmar Azizov
Assistent (Epee vehklemine)

Ilian Bobrov
Assistent (Epee vehklemine ja Sport Chanbara)

Ankeet

Selleks, et registreerida oma laps Sergei Bobrovi Spordikooli on vajalik sõlmida leping. Palun täitke kõik vormi väljad ning lisage kindlasti vähemalt ühe lapsevanema (hooldaja) andmed. Juhul, kui perekonnas on mitu last, kes õpivad spordikoolis, on lepingu sõlmimine kohustuslik igale lapsele eraldi.

Hinnakiri

Sergei Bobrovi Spordikool, Võru-11

€55

Käesolev hind kehtib perioodil September-Juuni (juuni kaasaarvatud). Juulikuu hinnaks on €25 ning augustikuu hinnaks on €55. Makstes terve aasta eest on hinnaks €600. Makstes semestrite kaupa on ühe semestri hinnaks €250. Juuli ja augusti eest lisatakse juurde järgnevalt: juulikuu hinnaks on €25 ning augustikuu hinnaks on €55. NB! Üks semester võrdub viis (5) kuud. Esimese semestri perioodiks on september kuni jaanuar ning teise semestri perioodiks on veebruar kuni juuni. Hinnad ei sisalda käibemaksu.
Soodustuste saamise võimalused
  1. Juhul, kui Sergei Bobrovi Spordikoolis õpivad samaaegselt ühest ja samast perest mitu last vähendatakse iga lapse õppemaksu €10 võrra. Käesolevat soodustust võivad saada vaid need perekonnad, kes jätkuvalt elavad koos samal aadressil, mitte pole lihtsalt omavahel sugulased.
  2. Sergei Bobrovi Spordikool võib võimaldada kooli õpilastele õppemaksu lisasoodustust vastavalt tema vanema (hooldaja) kirjalikul avaldusel.
  3. Õpilane, kes puudus mõjuvatel põhjustel vähem kui 6 treeningult sama kalendrikuu jooksul võib saada soodustust -50%.
Juhul, kui lapsevanemad keelduvad MTÜ SBSK „Draakon“ / Sergei Bobrovi Spordikoolil riigi ja/või õpilase elukoha kohaliku omavalistuse poolt sporditegevuseks antavast toetusest võib nende laste spordikoolis õppimise õppemaks olla saamata toetuse võrra kõrgem.

Kodukord

Vajutades eeltoodud nupule on Teil võimalus tutvuda Sergei Bobrovi Spordikooli kodukorraga.

Põhikiri

Vajutades eeltoodud nupule on Teil võimalus tutvuda Sergei Bobrovi Spordikooli põhikirjaga.

Meedia materjal


Lae alla

Lae alla

Lae alla

Lae alla

Kontakt

Sergei Bobrovi Spordikool
Võru 11, 13612 Tallinn
Sergei Bobrov

info@spordikool.ee
Tel.: 554 1968

Partnerid

Партнёры